-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
TotalEnergies:
Distriktansvarlig / Sales Representativ
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Lærdal
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Nardo Bil Ålesund AS:
Servicemarkedsleder
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Manager Sales
-
Team Verksted AS:
Industrimekaniker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Albjerk Bil Ringerike AS:
Salgsleder
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Gumpens Auto Grenland AS:
Daglig leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
Verdens største Rolls-ordre
Macau-entrepenør Stephen Hung la inn en bestilling på 30 skreddersydde Rolls-Royce Phantom med lang akselavstand. Det er den største enkeltbestilling fabrikken noensinne har mottatt.
Avtalen ble inngått i dag ved Rolls-Royces hovedkvarter på Goodwood. Hung og hans partnere skal bygge et av verdens mest luksuriøse hotell, Louis XIII i Macau, og det er der den store flåten av luksusbiler skal stasjoneres.
Tilstede ved signeringen i dag var styreformann i Louis XIII, Stephen Hung, Rolls-Royce-direktør Torsten Mueller-Oetvoes, samt representanter for ledelsen i Louis XIII og Graff Diamonds.
- Macau er i rask utvikling som luksushovedstad og det er en ære for oss å få anledning til å komme med et supplement til byens mange attraksjoner, verdens største flåte med Rolls-Royce Phantom, inkludert de to mest luksuriøse bilene selskapet noen gang har bygd, sa Hung under seremonien.
- Rolls-Royce og vi har samme filosofi, å levere den perfekte opplevelse til verdens mest krevende kunder, fortsatte Hung.
Hver av de 30 bilene skal skreddersys med masse spesialutstyr som er valgt ut av Hung i samarbeid med spesialistene hos Rolls-Royce.
Nye detaljer er utviklet spesielt for disse bilenes interiør og eksteriør, noe som blant annet innbefatter spesielle instrumentklokker designet av Graff Luxury Watches.
De to mest påkostede bilene vil i tillegg få detaljer i gull både utvendig og innvendig.
Rolls-Royce har bistått i utformingen av innkjørselen og parkeringsplassen for luksusflåten ved Louis XIII, og de vil bistå med spesialopplæring av sjåførene som skal kjøre de unike bilene.
Den luksuriøse Rolls-flåten skal kjøre gjestene til hotellet når det åpner første halvår 2016.