-
Opplysningsrådet for veitrafikken AS:
Salgskonsulent
-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen:
Commercial Incentive Manager
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Bengal kommer
Automotive News er av og til kilde til meget glade meldinger. Dagens er at Buick kommer til å bygge Bengal, konseptbilen som minner oss om at Buick var et kjempemerke i 40- og 50-årene.
Nå forteller Automotive News at ikke bare er Bengal klarert som produksjonsmodell, fra båndet i 2003 eller 2004, men at kanskje også LaCrosse er på vei inn i butikkene.
Bengal er den åpne fire-seteren som ble vist i Detroit i år. Det er meget sannsynlig at man beholder konseptets forhjulsdrift med kompressormotor bak forakselen. LaCrosse ble vist i fjor, litt mer ukonvensjonell enn Bengal. Firedørs sedan som ved hjelp av et utrekkbart bagasjerom gjør seg selv om til noe pick-up lignende.
Buick trenger noe slikt. Salget så langt i år ligger 15 prosent under fjoråret, markedet har tross alt ikke sunket mer enn snaue 5 så raset er virkelig nok for Buick. Men Buick har da heller ikke noen produkter som virker spesielt fristende, fire foreskjellige fire-dørs sedaner er det programmet består av. Og to av disse har samme karosseri for sikkerhets skyld. Ikke før Rendezvous, en slags SUV, kommer i mai neste år, har Buick noe annerledes å by på.
Men i følge Buick-sjef Roger Adams: Rendezvous er bare den første av en helt ny generasjon Buicker og disse konseptene (Bengal og LaCrosse) er en del av Buicks fremtid.