-
DNB Finans AS:
Key account manager
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger Midt-Norge
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Mazda CX-5 dresses om
Ny Mazda CX-5 presenteres på Los Angeles Auto Show om en uke. Det første silhuettbildet Mazda slapp viste en slående likhet mellom nåværende og ny CX-5. I dag kan har vi fått tilgang til datamanipulerte bilder. Så kan du selv vurdere.
– Jeg kan bekrefte at ny CX-5 blir omtrent like stor som dagens modell og at drivlinjene blir de samme, sier administrerende direktør Karianne Westby hos den norske Mazda-importøren.
Nye CX-5 lanseres i Norge i løpet av våren.
CX-5 var bilen som for noen år siden fikk Mazda opp av hengemyra i Norge, og i perioder var mestselgende kompakt-SUV. Fortsatt befinner CX-5 seg på bestselgerlisten, sammen med lillebror CX-3.
Å endre et vinnende team til det bedre er alltid en stor utfordring. Derfor gjør ikke Mazda banebrytende grep på CX-5. Selv om bilen framstår som ny med skarpere linjer og nytt interiør, er plattformen i prinsippet den samme.
Norges rop etter elbiler og ladbare hybrider er heller ikke denne gang bønnhørt i Hiroshima. Nye CX-5 kommer kun med diesel- og bensinmotorer. Naturligvis beholdes muligheten for firehjulsdrift, og fortsatt i kombinasjon med automatgir.
Det kan gi Mazda utfordringer i Norge i årene framover fordi Stortinget rett før sommerferien banket gjennom energimeldingen hvor det legges opp til å fase ut de såkalte fossilbilene fra 2025.
Elbiler, ladbare hybrider og hybrider står allerede for 40 prosent av samlet personbilsalg.