-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Carstore:
Salgsleder
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Autoria bil AS Avd Kolbotn:
Markedssjef
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Ferskvare fra Kina:
Ny familie-elbil fra Zeekr
Vi venter fremdeles på beskjed om hva som vil skje med Geelys mest offensive merke, Zeekr, i Norge. Men Zeekr venter ikke med å presentere nye modeller.
Det var en overraskelse da Lin Jinwen – Zeekr sin visepresident – delte fem bilder av en kamuflert bil på Weibo i helgen.
Dette er den andre bilen i den stadig større Zeekr-familien som er ren batterielektrisk. 007 som kom ved juletider i fjor var den første.
Gøteborg-baserte Zeekr ble grunnlagt tidlig i 2021 – og allerede i april kom 001 – en ganske stilig shooting brake.
009, en MPV, kom i november 2022 og så tok det bare noen måneder før den kompakte SUVen X ble lansert i april i fjor.
Så slo de til med storeselgeren 007 i desember. Typisk kinesisk, hva de kaller sedan, før de viste minivanen Max på Beijing-utstillingen i april.
Og nå er det altså en ny på gang igjen. CX1e skal den hete, og det blir Zeekrs første familie-SUV, skrev Lin på Weibo. Og mer enn det vet vi foreløpig ikke.
Men vi kan vel regne med at den skal blande seg med andre nye modeller som har dukket opp med det samme målet i det siste: Både Li og Nio (med Onvo) har jo sagt at dette er et marked de nå skal se nærmere på.
Zeekr leverte forresten ut 20.000 biler i juni – ny rekord og flere enn Polestar har levert ut i hele år!
LES OGSÅ:
-
Zeekr 7GT: Lynrask med utstyr i «direktør-klassen»
Zeekr har på kort tid markert seg som en farlig utfordrer i premiumsegmentet. Nå utvider de modellporteføljen med en shooting brake.
-
Nok en aktør tar momsregningen
Flere bilmerker tilbyr nå å dekke momsregningen hvis forsalget til ny momsgrense blir vedtatt i statsbudsjettet for 2026.
-
Tesla slår kinesiske rivaler i test i Kina
Kom best ut i en omfattende kinesisk test av førerassistansesystemer - foran BYD, Nio, Xpeng og Zeekr pluss høyteknologigigantene Huawei og Xiaomi.
-
Made in Sweden (nesten)
Svensk innflytelse kan være akkurat det premium-merket Zeekr trenger for å lykkes. Med litt justering.
-
Mange nyheter presentert på første dag av eCarExpo
Flere bilmerker og bilimportører er i dag til stede på elbilmessen eCarExpo på Lillestrøm, som arrangeres parallelt med Automessen.
-
Zeekr med ny Shooting Brake
Nå er Zeekr på plass i Norge, og vi kan vente en jevn strøm av nyheter. I dag er det deres andre Shooting Brake modell som vises.
-
Zeekr utvider nedslagsfeltet
Etter å ha vært lansert i Norge er nå Zeekr endelig offisielt lansert i Norge. Og fra en forhandler er de nå oppe i tre, med klare planer om tre til.
-
Zeekr endelig på plass i Norge
Zeekr lanserer nå sine elbiler i Norge. Zeekr 001 shooting brake og Zeekr X kompakt-SUV blir tilgjengelig for bestilling senere denne måneden. De første kundeleveransene vil finne sted innen utgangen av året.
-
Zeekr’s produktplan avslørt
Zeekr, som vel er blant de mest spennende Geely-merkene, har fått detaljer om sine fremtidige produktplaner avslørt av Deutsche Bank.
-
Nytt kinesisk karosserispråk
Noen som husker den gangen vi lo av kineserne fordi de etterliknet alt fra vesten, og resultatet så allikevel ut som en vits? Glem det – nå viser de dristig originalitet, til og med i karosseridesign.