-
RSA BIL Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Sulland Bil Drammen:
Daglig Leder
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RN Norge:
Warranty Specialist
-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Servicerådgiver - RSA BIL Kristiansand
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo, Ryen Bruktbil:
Selger
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Prisgunstig Nubira stasjonsvogn
Daewoo Nubira stasjonsvogn er leveringsklar fra neste måned. Er du ute etter en velutstyrt stasjonsvogn til under kr 200.000 er dette et alternativ du bør vurdere. Men vil du ha den med Daewoo-logo må du skynde deg.
Mens Pininfarina og Giugiaro sto for utformingen av henholdsvis Nubira sedan og kombikupéen Lacetti, er stasjonsvognen formgitt i Daewoos eget designsenter i Bupyong i Korea. Samtlige modeller deler for øvrig plattform og en rekke komponenter.
I Norge skal bilen selges i én utstyrvariant med betegnelse SX og en 1,6-liters motor på 109hk. Siden vil det også komme en dieselvariant, men ikke før alle Daewoo-modellene har skiftet navn til Chevrolet i februar 2005 (se egen artikkel).
Nubira stasjonsvogn får et høyt utstyrsnivå som blant annet omfatter manuelt klimaanlegg, kjøleboks i hanskerommet, solbrilleholder og høyde/lengdejusterbart ratt. Fire kollisjonsputer og fem nakkestøtter er standard sammen med 40/60 nedfellbar bakseterygg som gir et bagasjerom på fra 400 til 1410 liter.
Bilene blir videre utstyrt med antispinn samt skivebremser foran og bak med 4-kanals ABS og EBD (elektronisk bremsekraftfordeler). Blant komfortdetaljene nevner Daewoo elektriske vindusheiser foran og bak, elektrisk oppvarmede og regulerbare speil, radio med CD-spiller og seks høyttalere samt fjernstyrt sentrallås.
Nærmeste konkurrenter til Nubira stasjonsvogn i størrelse blir Octavia og Volvo V50. Den er dermed større en både Golf og Corolla og gir mye bil for pengene.