-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Lyspunkt i vrien helg for Hauger
Det ble nok en poengløs helg for Dennis Hauger under Ungarn Grand Prix, men et par lyspunkt var det i alle fall.
For endelig klarte Dennis igjen å sette en god tid i kvalifiseringen. Han endte opp med åttende beste tid, noe som er et bra utgangspunkt for helgens to løp.
Det betydde startspor tre i lørdagens sprintløp, og dermed var målet å ta en pallplass. Men dessverre fikk Dennis for mye hjulspinn i starten og falt noen plasser tilbake.
I første sving hadde Dennis yttersporet, men dessverre hadde to biler på innsiden av ham kontakt, noe som medførte at nordmann ble påkjørt og måtte bryte med ødelagt bil.
– Det som kunne blitt et godt løp og resultat var over etter noen meter. Det føles tungt nå, men jeg kan ikke sette meg ned og sture men må bare kjempe på og håpe at flaksen snart går i min retning, sier en skuffet Dennis Hauger etter den tidlige sortien.
I søndagens løp så det bedre ut for det norske supertalentet. Fra startspor åtte startet Dennis på medium dekk og ble ute mens mange konkurrenter som hadde startet på myke dekk tok sitt obligatoriske depotstopp.
På det beste var nordmannen opp på tredjeplass, men det ble etter hvert tydelig at han slet med slitte dekk for han satte svært dårlige rundetider og ramlet stadig bakover i feltet.
En stund så det ut til at det kunne bli regn på banen, og teamet holdt nok Dennis ute lengre enn de burde i håp om at han skulle klare seg med ett depotstopp for regndekk mens flesteparten av konkurrentene måtte inn en ekstra gang.
Men regnet uteble, og Dennis måtte i depotet for sitt obligatoriske stopp og kom ut på banen nest bakerst. Allerede etter få runder virket også de nye dekkene nærmest utslitt, og Dennis som var sjanseløs bakerst i feltet valgte å foreta et andre depotstopp.
Da klarte han å sette løpets beste rundetid som en fattig trøst for en ellers ganske håpløs helg.
Det kan virke som Prema-teamet slet mer med dekkslitasje enn konkurrentene, for også teamkollega Daruvala hadde en vanskelig helg på Hungaroring.
– Vi er langt nede og håper virkelig teamet klarer å nullstille og finne et oppsett som kan redde resten av sesongen. Det er viktig å avslutte med et par gode resultater, oppsummerer Dennis.
Nå er det sommerferie for Formel 1 og Formel 2, og vi får håpe Dennis og Prema kommer sterkere tilbake når høstsesongen starter på Spa siste helg i august.