-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
TotalEnergies:
Distriktansvarlig / Sales Representativ
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Lærdal
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Nardo Bil Ålesund AS:
Servicemarkedsleder
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Manager Sales
-
Team Verksted AS:
Industrimekaniker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Albjerk Bil Ringerike AS:
Salgsleder
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Gumpens Auto Grenland AS:
Daglig leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil

Lego og Formel 1:
Lanserte nye produkter i Las Vegas
Lego benyttet kvelden før Formel 1-løpet i Las Vegas til å vise en serie nye F1-produkter som kommer neste år.
I forbindelse med GP-løpet i Las Vegas ble et nytt samarbeid mellom Lego og Formel 1 offentliggjort. Fra neste år skal samtlige teams biler presenteres som Lego-modeller. I tillegg skal «Build the Thrill»-aktiviteter arrangeres på og rundt løpene.
Som en del av produktserien vil alle de ti F1-teamene for første gang være representert i hele produktporteføljen, inkludert sett fra Lego Speed Champions, Lego City, Lego Duplo og Lego Collectibles.
Bygg din favoritt
Settene fra Lego Speed Champions gir en opplevelse for fans som kan bygge sin egen favorittbil. Og om det ikke er nok, vil fansen kunne få tak i alle de 10 teamene i miniatyrform med Lego Collectible settene.
Unge og eldre fans kan også dele sin lidenskap for racing med de nye Lego Duplo Town F1 Team Race Cars & Drivers. Settet inneholder alt det essensielle for en GP-helg, med seierspall, to biler og to førere, samt fans som kan tilpasses til å representere hvilket som helst av de ti F1-teamene.
Seks ulike sett
For racingfans vil Lego City F1-serien, bestående av seks ulike sett, garantert begeistre. Med muligheten til å gjenskape helgens løpsscenarier – fra kjøretøytransport og reparasjoner i teamgarasjen til løpsstart og til og med superraske pit-stopp, vil fans kunne fordype seg i F1-verdenen som aldri før med Lego-brikker fullpakket med kule detaljer.
I anledning det kommende 75-årsjubileet for Formel 1 World Championship neste år, vil Lego være til stede på nøkkelløp gjennom hele 2025.
Alle produktene i Lego Gruppen og Formel 1-kolleksjonen vil bli lansert tidlig i 2025.