-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Per Sigtun AS:
Selger / Kundeansvarlig
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Solid Försäkring:
Selger Bilgaranti
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen:
Commercial Incentive Manager
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger – RSA BIL Arendal
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Ny Ssangyong – Musso blir til Kyron
Seoul (BilNorge.no): Ssangyong lanserer i dag en helt ny bilmodell. Navnet på bilen blir Kyron og den erstatter dagens Musso. Den nye bilen skal ha sin debut for Europa på bilutstillingen i Frankfurt i september.
- Den er en skikkelig SUV med lengde på 4,66 meter. Skal jeg sammenligne den med en annen bil har den flest felles trekk med BMW X5. Bilen blir en femseter og det er ingen muligheter for at den blir varebil i Norge.
- I Korea lanseres den både med tohjulstrekk og firehjulstrekk. Vi vil til Norge bare ta biler med drift på alle fire. Den kommer med bensin- og dieselmotorer og vi har stor tro på bilen både med 2,0 og 2,7-liters dieselmotor. Det er de samme motorer som sitter i de modellene vi alt importerer.
- Når blir det norsk lansering?
- Det er ikke klart. Vi bestiller en bil med en gang salget kommer i gang i Korea. Vi vil ha en bil for intern vurdering og vi vil teste bilen. Men jeg regner med at de første bilene vil være hos forhandlerne i løpet av siste kvartal.