-
Bilia Outlet Trondheim:
Operativ Plassjef, Bilia Outlet Trondheim
-
RSA:
Garanti- og reklamasjonsbehandler
-
Snap Drive Åsane:
Mekaniker
-
If Skadeforsikring:
Innkjøpsansvarlig
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Hadeland
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Grorud
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/PKK-kontrollør - BYD Oslo
-
Opplysningsrådet for veitrafikken AS:
Salgskonsulent
-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Italdesign gjør Mitsubishi
Til Geneve kommer Italdesign med, ganske underlig forresten, en Mitsubishi. Mitsubishi har jo holdt seg til Pininfarina de siste årene. Bilen er en hydrogendrevet V-åtter.
Mitsubishi har jo til og med hatt en modell de har kalt Pinin. En liten Pajero - ikke bare designet av, men også bygget hos, Pininfarina. Så derfor er det litt overraskende at det er Torino-naboen Italdesign som dukker opp med et Mitsubishi-konsept denne gangen.
Nessie kaller de bilen, også litt overraskende, for den har vel svært lite med det kjente ferskvannsjøuhyret av samme navn å gjøre. Men den er altså en femseters tre-dørs truck bygget på en Pajero plattform.
Under panseret finner man en V8 motor, hvor stor den er blir det ikke sagt noe om nå, men den skal i hvert fall drives av hydrogen og driver alle fire hjul via en automatkasse og elektronisk styrte differ.
Tyske Linde er også inni bildet her. Vi har tidligere møtt dem i forbindelse med BMWs hydrogen-biler. Her har de hjulpet til med å bygge Nessies tank- og mate-system.