-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Gromstad Auto AS:
Operativ salgssjef Audi
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger Zeekr
-
Møller Bil Åsane:
Nybilselger Skoda
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
RSA BIL Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RN Norge:
Warranty Specialist
-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo, Ryen Bruktbil:
Selger
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Nissan med ny engelsk SUV i 2006
Sunderland (BilNorge.no): Det er jubel i Nissan-organisasjonen og i England over beslutningen om at Nissan skal produsere en helt ny SUV i Sunderland, England.
Bilen kommer i slutten av 2006 og skal baseres på Nissan Qashqai (ikke prøv å uttale ordet) - konseptbilen som Nissan viste på bilutstillingen i Geneve i 2004. Internt hos Nissan bærer bilen kodenavnet P31L. Den blir en fem-seters SUV og blir en meget viktig modell i Nissans fremtidige modellprogram.
Det har vært knallhard kamp om hvor den nye bilen skal produseres. Lenge har Frankrike kjempet, og mange trodde at med Renault som eier av Nissan ville den nye modellen bli en Rensan – det vil si at den både vil komme som Renault og Nissan. Nå er beslutningen tatt om at den nye bilen blir en ekte Nissan.
Nissan skal investere over 2 milliarder kroner i England. Den nye fabrikken får en kapasitet på 130.000 biler i året og det betyr at Nissan årlig vil bygge 400.000 biler i England.
Alle typer Nissan
Nissan satser aktivt på sitt modellprogram. Målet er å få det bredeste utvalget av SUVer med biler både fra USA, Europa og Japan. Nissan har alt en sterk posisjon med bilene i Nord-Amerika.
Pickups blir også viktig for Nissan når de nå vil lansere helt nye modeller fra Japan. Forhandlere som har sett bilene mener dette er noe markedet virkelig trenger og utvalget er meget begrenset. Nissan ønsker å være nummer en i Norge på små pickups.
Det kommer også en ny flerbruksbil (lansert under navnet Tone). Den skal også produseres i England og skal komme på det norske markedet i 2005.
Zaroot Concept
Et nytt navn vi skal stifte bekjentskap med i Geneve er Zaroot. Med denne konseptbilen ønsker Nissan å demonstrere hvilke egenskaper og former en fremtidig SUV kan få. For å understreke sine sportslige egenskaper er Zaroot utstyrt med måkevingedører som strekker seg helt fra A- til C-stolpen.
Andre nyheter på Nissans stand i Geneve blir en helt ny Navarra pickup, produksjonsutgaven av Pathfinder og lanseringen av 350Z Roadster.