-
Bilia Norge AS:
Salgsleder, Mini Skøyen
-
Motor Forum Ålesund:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Asker og Bærum:
Bruktbilselger
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Møller Bil Oslo Vest Volkswagen:
Fagtekniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Customer Experience Manager
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Golf i ny form
Syvende generasjon Golf er nå på norske veier. Men mange venter på en mer familievennlig utgave.
Det er 5-dørsutgaven av nye Golf som nå gjør sitt inntog i hele Europa. Den har vært Norges suverent mest solgte bilmodell i en årrekke, og det er ingen grunn til at denne suksessen ikke skal fortsette.
LES: Våre førsteinntrykk av nye Golf
Men selv om drøye 70 prosent av Golf-kundene nøyer seg med en femdørs kombikupé, er det andre som krever mer plass og fleksibilitet. De ønsker seg med andre ord en stasjonsvogn.
Her er tidlige bilder av neste Golf stasjonsvogn på test i kalde strøk. Det tar nok fortsatt et års tid til du finner den hos din lokale VW-forhandler uten kamuflasje.
De fleste drivlinjer fra nye Golf vil også finne veien til stasjonsvognen, noe som innebærer et stort spenn av moderne bensin- og dieselmotorer, avanserte DSG-girkasser og mulighet for 4Motion firehjulsdrift på utvalgte modeller.
Mens rundt 15 prosent av Golf-kundene velger stasjonsvogn, er det omtrent like mange som velger Golf Plus, så trolig kommer også denne høye varianten i ny innpakning i løpet av 2013.