-
Motor Forum Oslo AS:
Operativ Salgsleder Nybil
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
TotalEnergies:
Distriktansvarlig / Sales Representativ
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Lærdal
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Nardo Bil Ålesund AS:
Servicemarkedsleder
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Manager Sales
-
Team Verksted AS:
Industrimekaniker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Albjerk Bil Ringerike AS:
Salgsleder
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Gumpens Auto Grenland AS:
Daglig leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil

Sporty Hyundai Sonata
Denne går du glipp av
Hyundai har sendt ut de første bildene av en ny Sonata som skal debutere på bilutstillingen i Seoul 30. mars.
Foreløpig er det sparsomt med detaljer om den nye Sonata, men bildene viser i alle fall en helt ny design for den mellomstore sedanen som ikke har vært solgt i Norge på noen år.
Det blir heller ikke nykommeren, for Hyundai er i Norge et rent elbil-merke, og det er ikke noe som tyder på at Sonata kommer som elbil selv om Hyundai foreløpig ikke har røpet noen tekniske detaljer.
Bilen får en helt ny front med en LED-stripe som strekker seg fra øst til vest og diskret, delvis skjulte hovedlykter under denne. Løsningen tilsvarer den som kommer i nye Kona Electric.
Også i hekken finner vi en LED-stripe som strekker seg i hele bilens bredde, omkranset av en sort, mønstret dekorstripe. Hekkspoiler blir standard på samtlige utstyrsvarianter.
De sportslige N Line-modellene får firedoble eksosrør og eksklusive 19-tommers felger.
Hyundai sier den oppdaterte aerodynamikken skal bidra til lavere utslipp og bedre stabilitet i høye hastigheter.
Innendørs finner vi to 12,3-tommers skjermer under et felles kurvet glass – en for instrumenter og en for infotainment. Hyundai har heldigvis beholdt knapper for de viktigste funksjonene, inkludert volumkontroll.
Girvelgeren er plassert på høyre side av rattstammen, tilsvarende løsningen som benyttes i Ioniq 5.