-
Autoinnkjøp AS Trollåsen:
Kommersiell leder/Partnerkandidat
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Møller Bil Minde:
Salgssjef Audi
-
Frydenbø Bil:
Servicemarkedssjef Volkswagen og Skoda
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
Autoria Bil AS avd. Ski:
Bilselger
-
Møller Bil Oslo Vest:
Markedssjef
-
Hyre AS:
Head of Reparations
-
Volvo Car Stor-Oslo AS:
Leder Servicemarked
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA Bil Kristiansand
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Werksta Norge:
Skadetakserer / Kundemottaker for Werksta Lillehammer og Werksta Hadeland
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Rodin & Co:
Serviceteknikere på verkstedutstyr
-
Werksta Norge:
Skadetakserer for Werksta Sveberg
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
Møller Bil Gran:
Daglig leder
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Brennes Auto AS:
Servicemarkedssjef
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Selger, Bilia Insignia Kristiansand
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
NDI Norge AS:
Salgs-og produktsjef med ansvar for last og industri/anleggsdekk.
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
En Juke for Batman
Nissan boltrer seg stadig med spesialutgaver av Juke. Denne er inspirert av Batman, og den kan ikke kjøpes for penger.
The Dark Night Rises Juke Nismo er den enkle modellbetegnelsen, og den er basert på spesialutgaven Nissans tuningfirma, Nismo, skal lage.
Men dere som er kjent i Gotham City vet at The Dark Night Rises også er tittelen på en Batman-film som i disse dager lanseres på DVD og Blue-Ray – den tredje i Batman-trilogien.
Den spesielle Juke Nismo-modellen lages kun i ett eneste eksemplar - med Batman-inspirerte detaljer som vil gjøre Batman-fans grønne av misunnelse.
Bilen er basert på Juke Nismo som kommer i salg på nyåret og har den samme 200-hesters, 1,6-liters turbomotoren. Den leveres med forhjulsdrift og en 6-trinns manuell girkasse og gjør null til hundre på 7,8 sekunder.
Som øvrige Juke Nismo-modeller har den et sportslig bodykit, sportslig hjuloppheng og detaljer i interiøret. Men i tillegg har dette unike eksemplaret Batman-inspirerte detaljer som vil få eieren til å føle seg som en Bruce Wayne.
Som på Batmobilen er lakken matt sort, og på taket er det montert en haifinne-antenne. I tillegg til Nismo-logoer er det montert Bat-logoer i grillen og på bakluka, mens de unike, sorte 18-toms felgene har røde detaljer som matcher stripene på støtfangerne og sideskjørtene.
Når du åpner dørene blir du møtt av Bat-logoer på tersklene og det er reflekterende logoer på nakkestøttene. Takket være downlights i speilhusene projiseres Bat-logoer på bakken, mens en uplight gjør tilsvarende jobb i det sorte taktrekket.
The Dark Night Rises Juke Nismo er designet av Nissan Design Europes i London, samme studio som hadde ansvaret for den opprinnelige Juke.
Spesialutgaven skal ikke selges til en eller annen rik sjeik. Tvert imot skal den gis bort gjennom en spesiell konkurranse på Internett.
Logg deg inn på www.builttothrill.co.uk og sjekk detaljene – konkurransen er dessverre kun åpen for britiske borgere.