-
Albjerk Bil Ringerike AS:
Salgsleder
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Gumpens Auto Grenland AS:
Daglig leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
Ny Kia Sorento avslørt
Her er bildene Kia ikke vil du skal se. En helt ny Sorento nærmer seg samlebåndet.
Halvstor
Sorento er Kias utfordrer i segmentet for halvstore SUVer. En relativt stiv pris på kr 649.000, gjør den ikke til noen direkte bestselger i Norge. I følge OFV er den registrert i et antall av 12 stykker hittil i år.
Dagens modell fikk en ansiktsløfting i 2006 (KLIKK HER FOR Å LESE), men nå kan vi avsløre at en helt ny modell er under utvikling.
Disse ferske bildene fra Carparazzi viser en nesten umaskert bil under testing i USA – primærmarkedet for denne modellen.
Oppgraderes
Den nye modellen vil vokse noe, men ikke nok til å få plass til en tredje seterad. Den oppgaven er det storebror Borrego som skal ta seg av.
I tillegg til å bli større, vil nye Sorento også bevege seg oppover med hensyn til image. Det betyr blant annet kraftigere motorer og, med stor sannsynlighet, høyere priser.
Hos oss er det Sportage som er mest populære SUV fra Kia, men også den har et beskjedent salg med bare 62 registreringer hittil i år.