-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Harald A. Møller AS:
Prisanalytiker
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
DNB:
Rådgiver/Fagansvarlig - Autolease Norge Teknisk avdeling
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
DRIVE Mobility AS:
KAM / Salgansvarlig
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Gumpens Auto Grenland:
Daglig leder
-
Gumpens Auto Grenland:
Biloppretter
-
Team Verksted AS:
Karosseriavdelingen
-
Berg Auto AS:
Team leder / Garanti behandler og Bilmekaniker med fagbrev
-
Tryg:
Salgssjef
-
Tønsberg Autoservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Mazda + Recaro
Bestiller du en ny MX-5 med Sport-pakke, innebærer det at den får Recaro-seter. Men i England legger Mazda enda litt mer i pakken.
Selv om den norske Mazda-organisasjonen har bestemt seg for å utsette lanseringen av nye MX-5 til våren 2016, kan du se bilen hos utvalgte forhandlere. Et titalls biler er nemlig registrert på norsk skilter i løpet av ettersommeren.
I Storbritannia er Mazda allerede ute med spesialtilbud på den nye roadsteren – en modell de kaller Mazda MX-5 Sport Recaro Limited Edition skal selges i et begrenset antall på 600 eksemplarer.
Den er basert på modellen 2.0 160 hk Sport Nav, som har Recaro-seter som standard. Men spesialen på spesialutgaven har i tillegg en styling-pakke med unike elementer.
Eksteriørt er den pyntet med et «Brilliant Black Sports Aero»-kit som inkluderer en diskret hekkspoiler, pluss diskret skjørt under front- og bakfanger og langs sidene. I tillegg har den blanke, sorte speilhus og spesialfelger med inngraverte MX-5 logoer.
Innomhus har spesialmodellen et Alcantara-kledd dashbord, aluminium sportspedaler og unike matter. Recaro sportssetene er kledd med Alcantara og dekortert med røde sømmer, noe du for øvrig finner igjen på girkule og ratt.
Mens du venter på selv å få satt deg bak rattet i en ny MX-5, kan du jo lese våre førsteinntrykk her.