-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Grorud
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/PKK-kontrollør - BYD Oslo
-
Opplysningsrådet for veitrafikken AS:
Salgskonsulent
-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen:
Commercial Incentive Manager
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
Ny fireseter fra Morgan
Fire seter har Morganene hatt siden tidenes morgen – også i tre-hjuls utgavene. Men ny modell fra denne tradisjonsrike fabrikken er mer sjeldent. Nå kommer det en ny. Med fire seter.
Skisser av Morgans kommende 4-seter
Morgan har nettopp sluppet de første skissene på en ny fireseter. Den blir klassisk i linjeføringen, ganske langt unna den aero-coupeen som de viste på Geneve tidligere i år.
Men dagens 4/4 har en firesylindret Ford-motor, skal den nye komme på linje med de andre og få en V6 motor. Det dreier seg om den samme tre-liters enheten som sitter i den forholdsvis nye Roadsteren som vel debuterte forsiktig sommeren 2004.
Man regner med at Morgan vil bruke Geneve til å presentere denne nye modellen, og at den vil komme i produksjon like etterpå. Men at full produksjon ikke vil være i gang før etter sommerferien.
Det er god grunn til å misunne unger som vokser opp i baksetet på en Morgan. De får med seg detaljer fra livet som andre barn ikke får.