-
Delelagermedarbeider
Motorpool Handel AS
-
Daglig leder
Tellus Heistad AS
-
Daglig leder
Bilia Insignia
-
Salgssjef Bruktbil
Volvo Car Stor-Oslo AS
-
Servicetekniker
Preqas AS
-
Kvalitetssjef
Viking Kontroll AS
-
Daglig leder
Tellus Vestfold AS
-
Tekniker coach
Bilia Norge AS
-
CFO
Bilia Norge AS
-
Bilskadereparatør
Møller Bil Skadesenter Langhus
-
Daglig leder
Nardo Bil Ålesund AS:
-
Prosjektselger
Bolest AS
-
Bilteknisk konsulent
NAF Senter Kristiansand
-
Diagnosetekniker KIA
Bertel O. Steen Lørenskog
-
Mekaniker
Møller Bil Hvam
-
Fagtekniker
Møller Bil Hvam
-
Daglig leder
Egil Verne AS
-
Biloppretter
RøhneSelmer AS
-
Mekaniker
RøhneSelmer AS
-
Teknisk Kontrollør
Viking Kontroll AS
-
Servicemarkedssjef Skoda og Volkswagen personbil
Autoria Ski AS:
-
Servicemekaniker
Palfinger Norge
-
Fagsjef analyse
Bilimportørenes Landsforening
-
Frontsjef og nyhetsreporter
Bilforlaget AS
Oslo Motor Show
Verdenshistorie på Oslo Motor Show
Aldri før har Aston Martin Valkyrie og Valkyrie Pro stått ved siden av hverandre på et motorshow. Men takket være bilentusiast Arne Fredly og teamet rundt ham skjer det når Oslo Motor Show åpner dørene kommende fredag.
– Den ser spektakulær ut. Arne Fredly skjuler ikke et sekund gleden i sitt første fysiske møte med Aston Martin Valkyrie Pro (002), bilen han er én av kun 40 i verden som eier.
Dette skjedde tirsdag ettermiddag bak høye gjerder inne på NOVA Spektrums messeområde samtidig som Fredly rygger gateversjonen av samme bilen, 001, ut av transporten til Ingar Solli Bråthen og inn i lokalet hvor den parkeres ved siden av Pro. I dag og torsdag gyver et spesialteam løs på bilene for at de skal skinne ekstra til helgen.
– Ser helt vill ut, skriver Fredly i en kommentar til bilder i en mail til undertegnede noen timer senere.
Og helt vilt er det. Aldri før har disse to bilene stått ved siden av hverandre slik de kommer til å gjøre på BilAutofils stand i Hall C når Oslo Motor Show åpner dørene i NOVA Spektrums messehaller på Lillestrøm fredag morgen til et tre dagers motorfyrverkeri landet aldri har sett maken til.
Mer enn 1000 ulike motoriserte objekter stilles ut på det 42.000 kvadratmeter store utstillingsområdet. I tillegg kjøres det løpskonkurranser i bakgården hver eneste dag showet varer.