-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Mye miljø og litt sport hos Toyota
Toyota har mest fokus på miljøteknologi på sin stand i Genève. Men det blir også en godbit for de med mer sportslige preferanser.
Den viktigste nyheten for Toyota er Auris Hybrid Synergy Drive som har verdenspremiere i produksjonsdrakt. Modellen er startskuddet for Toyotas løfte om hybride drivlinjer i samtlige produktlinjer innen 2020.
I tillegg til hybridutgaven får også Auris en ansiktsløfting og seks nye såkalte Optimal Drive motorer. Disse skal vi se nærmere på i løpet av de nærmeste dagene, så du vil få mer informasjon om ”nye” Auris før den står utstilt i Genève.
Blant andre attraksjoner på Toyota-standen er den produksjonsklare utgaven av Prius ladbar (plugg-inn) hybrid, den elektriske konseptbilen FT-EV II og brenselcelle-hybriden FCHV-adv.
LES: Ladbar hybrid i norsk test
SE: FT-EV på Tokyo-utstillingen
Vi møter også en ansiktsløftet RAV4 hvor vi loves ny front, forfinet interiør og nye Optimal Drive drivlinjer.
For første gang introduseres også iQ Collection som gir større mulighet for personifisering av småbilen med samme navn.
Så får vi et nytt møte med FT-86 – den sportslige coupéen som Toyota og Subaru samarbeider om utviklingen av.