-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Kverneland Bil:
Innkjøper bruktbil
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Harald A. Møller AS:
Prisanalytiker
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Gumpens Auto Grenland:
Daglig leder
-
Gumpens Auto Grenland:
Biloppretter
-
Berg Auto AS:
Team leder / Garanti behandler og Bilmekaniker med fagbrev
-
Tryg:
Salgssjef
-
Tønsberg Autoservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist

Kort vei fra Kina til Trondheim for lille Firefly
Den 21. desember debuterte den lille Nioen hjemme i Kina. Halvannen måned etterpå dukket den opp i Trondheim.
Nio har ikke sagt et ord om når deres satsing i de lavere segmentene, den skal visst hete Firefly, skal dukke opp i Norge.
Nå kan i hvert fall Lars Egil Tiihonen fortelle at det skulle bare ta noen få uker før den var på plass, i hvert fall i kamuflert utgave.
Også interiøret var på plass i Norge, men så kamuflert at det ikke var noe poeng i å prøve å ta et bilde.
Det er en spennende satsing fra en start up-produsent som fremdeles kjemper forholdsvis intenst for å få overtak på sine parallelle kinesiske fenomener som Xpeng, Li og Leap.
Et undermerke i den mer tilgjengelige prisklassen later til å være en mulig oppskrift før det ellers går mot noen av de andre åpenbare utveiene som inkluderer for eksempel fusjoner eller konkurser.
Verken Tiihonen eller jeg vet noe mer om bilen, selv om den søkte ly i hans nærområde. Men vi har gitt deg noen informasjoner tidligere, som du får her.
