-
Møller Bil Ensjø:
Deleselger
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Autoria bil AS Avd Kolbotn:
Markedssjef
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
Bruktbilselger
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Romerike
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
Bertel O. Steen Hamar:
Salgskonsulent Nyttekjøretøy
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
BilXtra Skøyen AS, avd. Moss:
Teknisk leder
Dennis Olsen på Daytona Speedway
Den norske Porsche-føreren, Dennis Olsen, har i helgen debutert i en av de store klassikerne – 24-timersløpet på Daytona. Det ble mye erfaring, men endte dessverre i en krasj.
La det med en gang være sagt at Dennis ikke var involvert i selve krasjen – da lå han og sov i teamets trailer.
Løpet har vært ekstremt utfordrende med meget skiftende værforhold. Grunnet regn og sterke vindkast ble løpet rødflagget i en lengre periode, og det ble også stoppet halvannen time før det skulle av samme årsak.
Det var like etter restarten, 18,5 time ut i løpet, at uhellet var ute. En konkurrent snurret like foran Dennis’ ene teamkollega, som ikke klarte å unngå et sammenstøt. Bilen ble så ødelagt at det ikke var mulig å fortsette.
I dag tidlig lå teamet til Dennis, Pfaff Motorsport, på andreplass i GTD-klassen, bare fire sekunder bak lederbilen.
Men dessverre oppsto tekniske problemer som gjorde at de måtte flere ganger i depotet. Dermed ramlet de ned til 19. plass i klassen.
– Det var en mektig opplevelse å kjøre på Daytona. Vi lå lenge godt an, jeg kjørte totalt fire og en halv time og vi lå tett på lederbilen i klassen da vi fikk elektriske problemer. Alt bare blacket ut, sier Dennis til BilNorge.
Allerede neste helg skal Dennis på ny i aksjon, da deltar han i 12-timersløpet på australske Bathurst hvor han deler bil med Matt Campbell og Dirk Werner.
– Totalt sett må vi være fornøyd med innsatsen teamet vårt gjorde, tekniske problemer er noe man må regne med i en helt ny bil. Nå ser jeg frem til å kjøre 12-timerslp på Bathurst neste helg, avslutter Dennis som drar til Australia allerede i morgen for å snu døgnet i god til før neste helg. Mellom Daytona og Bathurst er det nemlig en tidsforskjell på hele 16 timer.