-
Møller Bil Åsane:
Salgssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
DNB Finans AS:
Key Account Manager – Nordland, Troms og Finnmark
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Dennis Olsen vant i Italia
15-årige Dennis Olsen fra Våler vant finalen i sitt andre gokartløp i ny klasse, og på en bane han aldri tidligere har kjørt på,
- Dette var bare helt rått, og jeg er utrolig stolt og kjempefornøyd med kjøringen min her, sier en glad Dennis Olsen etter løpet.
World Series Karting har flere serier, blant annet Euro-series og Masters. Final Cup er avslutningen på alle disse, og i KF2 som er den nye klassen til Dennis stilte det 48 deltakere.
Dennis tok en tredjeplass i Euroseries, der han hadde et brutt løp. I Masters hadde han to brutte løp og havnet på fjerdeplass totalt.
Så med seieren i WSK Final Cup kan man trygt si at Dennis var best når det gjaldt som mest. Og han satte virkelig spor etter seg i Ortona. Han vant kvalifiseringen.
Så kjørte han inn til to andre- og en tredjeplass i de innledende heatene, og hadde beste rundetid i alle tre.
Så fortsatte han med å være best under “warm up”. I prefinalen startet han på fjerdeplass, men vant med nesten ett sekund til konkurrentene.
I finalen gjorde han som han ville og krysset mållinjen 1.9 sek. foran Tomi Dragaen fra Romania og Egor Orudshev fra Russland.
Neste løp for Dennis blir sesongavslutningen i Las Vegas 19. november. Den 10. og 11. desember skal han til Paris og delta i ERDF Masters Kart. Der skal han ikke bare møte konkurrenter fra gokart-miljøet. Tre blad godt kjente Sébastien er også klare for dette showet,
Sébastien Bourdais, kjent fra IndyCar og LeMans series, og begge Citroëns fabrikk-kjørere i rally Sébastien Loeb og Sébastien Ogier