-
Møller Bil Gran:
Daglig leder
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Brennes Auto AS:
Servicemarkedssjef
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Selger, Bilia Insignia Kristiansand
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
NDI Norge AS:
Salgs-og produktsjef med ansvar for last og industri/anleggsdekk.
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
-
RSA Bil Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Bilia Norge AS:
Leder Controlling
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Team Verksted AS:
Oppretter/lakkerer
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker BYD - RSA BIL Oslo
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Regionssjef - MG
-
Subaru Norge AS:
Forhandleransvarlig - Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Head of Sales
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
RSA:
Salgs- og markedskoordinator
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Karihaugen
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
Østerrike neste stopp
Til helgen skal Porsche Junior Dennis Olsen kjøre årets femte og sjette runde av Porsche Carrera Cup Deutschland på Red Bull Ring i Østerrike.
Etter en fantastisk start på årets sesong er 20 år gamle Dennis Olsen nok en gang klar for å plukke poeng i den tyske Porsche Cup'en, når den gjester nabolandet Østerrike i helgen.
Løpene går nok en gang som support race til DTM, og arenaen er Formel 1-banen Red Bull Ring like ved Graz.
- Jeg testet på denne banen for et par uker siden, og det var mitt første besøk her. Jeg likte banen godt, den har en veldig jevn og fin asfalt og er sånn sett lett å kjøre på. Samtidig har den flere svinger hvor man må ha med mye fart inn, så et riktig oppsett av bilen blir viktig, forteller Dennis.
Dennis har vært på pallen i tre av fire løp så langt denne sesongen, og ligger på tredjeplass i mesterskapet bak rutinerte Sven Müller og Christian Engelhart. Denne helgen er også Matteo Cairoli, som vant årets første løp i Porsche Supercup i Barcelona sist helg, påmeldt.
- Målet er som tidligere å fullføre, lære mest mulig og plukke poeng. Sesongstarten har vært over all forventning, og det er ingen som forventer at det skal fortsette slik i alle løp. Men jeg vil jo gjøre mitt beste, forklarer Dennis.
Etter det forrige løpet på Hockenheim var Dennis nok en gang på Nürbugring sist helg for å kjøre et løp i VLN-mesterskapet. Det er nødvendig for å få den såkalte A-lisensen som gir ham tillatelse til å kjøre de raskeste bilene på Nürburgring Nordschleife senere.
- Det har vært mye kjøring i det siste, og mer skal det bli de kommende ukene. Jeg elsker å kjøre racerbil, og jo mer jeg kjører jo bedre blir jeg, så ingen ting er bedre enn det.
Helgens to løp i Porsche Carrera Cup Deutschland kan du se på porsche.de/carreracup lørdag klokken 13.30 og søndag klokken 09.15.