-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Møller Bil Ensjø:
Deleselger
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Autoria bil AS Avd Kolbotn:
Markedssjef
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
BilXtra Skøyen AS, avd. Moss:
Teknisk leder
Sjanseløst for Stian Paulsen
Stian Paulsen kjørte i dag siste løp i årets Seat Leon Eurocup. Dessverre ble det avgjort før løpet at han ikke skulle vinne serien.
I lørdagens løp kjørte Stian inn til andreplass bak Niels Langeveld. Han hadde dermed en liten mulighet for å vinne serien dersom han vant søndagens løp samtidig som Langeveld havnet langt ned på resultatlisten.
Stian skulle ha startspor seks i det avsluttende løpet, to plasser foran Langeveld. Men dommerne skulle stikke kjepper i hjulene for å frata nordmannen alle muligheter for seier i det avsluttende løpet.sier en frustrert Stian Paulsen på sin Facebook-sideMed startspor ni var det bare én ting for Stian å gjøre i løpet – satse maksimalt på en god start. Og han tok flere plasser på startraka, men endte dessverre i et sammenstøt i første sving som medførte at han måtte bryte løpet.Stian Paulsen er den eneste i serien som drifter sitt eget team, og det er nærliggende å tenke at Seat ønsket at et av de profesjonelle teamene skulle vinne serien. Nå som sesongen er over går Stian i tenkeboksen med hensyn til hva han skal gjøre neste sesong. Med den behandlingen han har vært utsatt for i helgen er det meget tvilsomt om han velger en ny sesong i Seat Leon Eurocup.