-
If Forsikring (If Skadeforsikring):
Salgs- og markedssjef
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Jaren
-
Møller Bil Trondheim:
Audi Nybilselger
-
Norsk Scania:
Fleet Manager Demo
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Gulskogen
-
Norsk Scania:
Fleet Sales Manager
-
Norsk Scania:
Area Sales Manager
-
Team Verksted AS:
Mekaniker og lærling
-
Volkswagen Møller Bilfinans AS:
Regionsjef
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Hadeland
-
Møller Bil Trondheim:
Servicesjef
-
AutoIn Bilskade AS:
Takstmann - Bærum
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter / Bilskadereparatør Oslo
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter/Teknisk leder – Alnabru
-
Werksta Norge AS:
Biloppretter/ Mekaniker for Werksta Nesbyen
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Møller Bil Tønsberg:
Servicemarkedssjef
-
Porsche Center Gardermoen:
Selger
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Alta
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
En smak av fremtid
Toyota har i dag bekreftet at de vil være med videre i WEC hvor Le Mans er det grommeste løpet på kalenderen. Men fra 2020 blir det med en helt ny bil etter et nytt regelverk.
Under fjorårets 24-timersløp fikk vi vite at FIA ønsker mer virkelighetsnære biler enn de rare / stygge prototypene som har regjert LMP-klassen i årevis.
De vil ha biler som ser mer ut som en vanlig bil, og de ønsker samtidig å kutte budsjettet for deltagelse i serien dramatisk.
Toyota viste i samarbeid med FIA frem en prototyp på hva slags biler de snakket om. Og FIA nevnte sågar Aston Martin Valkyrie og McLaren Senna som eksempler på biler de godt kunne tenke seg å ha med. Eksklusive og dyre, men uansett mer realistiske enn dagens prototyper.
På Le Mans i dag har Toyota bekreftet at de fortsetter i serien basert på det nye reglementet som innføres høsten 2020. Bilen får en hybrid drivlinje med rundt 1000 hestekrefter og skal ha tilsvarende ytelser som dagens prototyper.
Toyotas nye racerbil skal baseres på prototypen GR Super Sport, som også blir tilgjengelig i gateversjon. Begge bilene er nå under utvikling i Toyota City i Japan og ved motorsportavdelingen i Köln.
Etter å ha vært eneste bilprodusent i toppklassen de siste to årene håper Toyota å få skjerpet konkurranse slik at de kan konkurrere mot mer etablerte sportsbilprodusenter i fremtiden.