-
If Forsikring (If Skadeforsikring):
Salgs- og markedssjef
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Jaren
-
Møller Bil Trondheim:
Audi Nybilselger
-
Norsk Scania:
Fleet Manager Demo
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Gulskogen
-
Norsk Scania:
Fleet Sales Manager
-
Norsk Scania:
Area Sales Manager
-
Team Verksted AS:
Mekaniker og lærling
-
Volkswagen Møller Bilfinans AS:
Regionsjef
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Hadeland
-
Møller Bil Trondheim:
Servicesjef
-
AutoIn Bilskade AS:
Takstmann - Bærum
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter / Bilskadereparatør Oslo
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter/Teknisk leder – Alnabru
-
Werksta Norge AS:
Biloppretter/ Mekaniker for Werksta Nesbyen
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Møller Bil Tønsberg:
Servicemarkedssjef
-
Porsche Center Gardermoen:
Selger
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Alta
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
Isachsen nye lekebil
Direkte fra garasjen kommer ferske bilder av den helt nye Subaru'en som rallycrossfører Sverre Isachsen skal kjøre i X-Games kommende lørdag.
Her er rykende ferske Den regjerende Europamesteren i rallycross, Sverre Isachsen, har blitt invitert av fabrikksteamet Subaru Rally Team USA for å kjøre det første rallycrossløpet noensinne i Amerika. Løpet er en del av gigantiske Summer X-Games, og går sent lørdag kveld norsk tid. Bilen han skal kjøre er en firehjulsdrevet Subaru Impreza med godt over 500 hestekrefter.
Gleder seg
-Bilen ser rå ut, og jeg gleder meg til å prøve den. Jeg reiser til USA på mandag og skal teste utenfor Los Angeles på tirsdag og onsdag. Så blir det litt trening i Los Angeles Coliseum før selve løpet går lørdag kveld, sier Sverre Isachsen.
Subaru Rally Team USA er et offisielt fabrikksteam for Subaru, og de deltar i det amerikanske rallymesterskapet med førerne Travis Pastrana og Dave Mirra. Ken Block kjørte også for dette teamet da han spilte inn sine verdenskjente Gymkhana-videoer som finnes på Youtube.
-Teamet har tatt utgangspunkt i rallybilen de bruker i USA, men den har en større restriktor og er tilpasset rallycross. Det skal bli spennende å se om den er like bra som den Ford'en jeg kjører EM. Og er den ikke like bra, har jeg sikkert noen gode tips for å gjøre den bedre.
Kan bli mer
Sverre Isachsen ser ikke bort i fra at han kommer til å kjøre mer for det amerikanske Subaru-teamet. I høst arrangeres det tre rallycrossløp i New Jersey, og kanskje det kan være aktuelt å samarbeide med Subaru også i 2011.
-Først får vi se hva X-Games bringer. Jeg har med meg Jim Carlsen som rådgiver til USA, og har har lang erfaring fra internasjonal bilsport etter å ha jobbet med blant andre Henning og Petter Solberg. Sammen skal vi snakke med det amerikanske Subaru-teamet, så får vi se hva som skjer.
Isachsen har de siste ukene slitt med TWAR-lungebetennelse, men føler seg bedre nå.
-Jeg kjenner det fortsatt, men jeg håper ikke det skal hemme meg i X-Games, avslutter Sverre Isachsen.