-
DNB Finans AS:
Key Account Manager – Nordland, Troms og Finnmark
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Nytt Huysman-talent
Både Jenson Button og Kimi Räikkönen har fått god hjelp av Harald Huysman til å nå Formel 1. Nå har nordmannen skrevet avtale om å være manager for et ungt, britisk talent som også kan nå motorsportens elitedivisjon.
Merk deg navnet: Jon Lancaster - en mann for fremtiden.
Merk deg navnet: Jon Lancaster - en mann for fremtiden.
Jon Lancaster er navnet på den 16-årige gokartkjøreren fra Leeds. Han tok sin første seier i Formula Cadet-klassen som 10-åring og i fjor ble han nummer to i ICA-klassen i EM. Jon kjører nå europamesterskapet i Formula A, den mest prestisjetunge klassen innen gokart, og den 26. juni gikk han helt til topps i EM-runden på Mariembourg i Belgia. Jeg tror det gjør meg til den yngste fører som har vunnet en EM-runde i sin debutsesong, sier han på sin hjemmeside.
Følger med
Jeg holder hele tiden øynene åpne for nye talenter, sier Harald Huysman som har god hjelp i en belgisk venn, Paul Lemmens som driver en gokartbane i belgiske Genk. Jeg snakker jevnlig med Paul som har et godt øye for talenter.
For tre år siden nevnte han at det kunne være en ny guttunge på gang. I fjor hadde han fått bekreftet sine antagelser og ringte meg og sa: Jeg sier ikke mer, jeg anbefalte Button og Räikkönen. Gå ikke glipp av dette kjempetalentet. Han kan bli en fremtidig verdensmester.
Harald har inngått en langsiktig avtale med Lancaster som ligger på andreplass i europamesterskapet i Formula A etter sterke plasseringer i de første rundene i år. Oppnår han sine målsetninger om å vinne EM og VM i gokart, har han gode muligheter til å nå sitt ultimate mål: å bli Formel 1-fører.
Vi har god tid, for Jon er fortsatt ung. Han har som mål å vinne EM og VM i Formel A, så muligheten er stor for at han fortsetter med gokart et år til før han tar steget opp til en Formel-klasse, avslutter Huysman.
Du kan lese mer om Jon Lancaster på hans hjemmeside: www.jonlancasterracing.com
Bildene er gjengitt med tillatelse fra: www.mikehayden.info