-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Ut med Bengal
Buick Bengal, en ganske lekker, lettere retro-roadster, som Buick viste som konsept tidligere i år, var det mange som håpet skulle komme i produksjon. Nå har produkt-czar Lutz sagt Nix.

Sannsynligvis har den også være tatt under behandling av produksjonsingeniører, for nå forteller CarConnection at bilen hadde for mange potensielle produksjonsproblemer, og at produksjonsomkostningene lot til å bli alt for høye, til at bilen kunne gjøres klar for samlebåndet.
Så på tross av at Daimlerchrysler skal bygge Crossfire, er det ganske klart at det ikke blir noen Bengal fra Generalen. Dersom analysene av bilen er slik som CarConnection skriver var det nok ikke vanskelig for GMs øverste produkt-herre, Bob Lutz, å si nei til denne bilen. Det er nok av andre spennende, og mindre kompliserte, prosjekter hos GM for tiden.