-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Gumpens Auto Grenland:
Daglig leder
-
Gumpens Auto Grenland:
Biloppretter
-
Team Verksted AS:
Karosseriavdelingen
-
Team Verksted AS:
Industrimekaniker
-
Berg Auto AS:
Team leder / Garanti behandler og Bilmekaniker med fagbrev
-
Tryg:
Salgssjef
-
Møller Bil Skadesenter Langhus:
Bilskadereparatør
-
Norwegian Mobility Group:
Administrerende direktør
-
Motor Forum AS, Larvik:
Daglig leder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Høvik
-
Bilia X:
Delelageransvarlig, Xpeng Lørenskog
-
Bilia X:
Regionsjef, Servicemarked Bilia X
-
Tønsberg Autoservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Ganddal:
Nybilselger
-
Toyota Bilia:
Servicemarkedssjef, Toyota Seljord
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Ny hydrogenstasjon utenfor Oslo
Den første hydrogenstasjonen til Everfuel i Norge åpnes den 1. juli og markerer ifølge selskapet begynnelsen på en landsdekkende utbygging.

– Den nye stasjonen har vært åpen for testfylling et par uker og yter nå en tilfredsstillende regularitet, sier Helge Skaarberg Holen, ansvarlig for forretningsutvikling i Everfuel Norge. Han er glad for nå å kunne tilby hydrogenfylling på Hvam nord-øst for Oslo.
Åpningen markerer begynnelsen på en landsdekkende utbygging langs de viktigste transport-korridorene i Norge over de neste par årene, og dette skjer parallelt med tilsvarende utbygging i Sverige og Danmark.
Den neste stasjonen er planlagt åpnet i Åsane ved Bergen i løpet av andre halvår 2021. Deretter følger stasjon på Alna i Oslo med fylling både for lastebil, buss og privatbiler i juli 2022.
Det arbeides også med muligheten for å kunne åpne for lette kjøretøy allerede innen utløpet av 2021.
Everfuel annonserte tidligere et partnerskap med Toyota Norge samt Cabonline Group i Norden som Norgestaxi er en del av. Målet med samarbeidet er å etablere grønt hydrogen som transportnæringens fremste nullutslipps-drivstoff.
– Med Toyotas nye Mirai hydrogenbil og Everfuels hydrogenstasjoner retter vi oss inn mot taxieiere som vektlegger høy driftstid, lang rekkevidde og god driftsøkonomi i møtet med null-utslippskravene i Oslo, sier Everfuel.
– Jeg opplever at både Toyota Norge, Everfuel og vi som den ledende taxioperatøren i Norden har strukket oss langt for å få til en god modell. Nå mangler bare at regjeringen og Enova kommer på banen og bidrar i denne viktige fasen av det grønne skiftet, sier Dag Kibsgaard-Petersen, konsernsjef i Cabonline Group.
Stasjonen er åpen døgnet rundt ved bruk av appen «Everfuel» som lastes ned gratis på App-store eller Google Play. Appen kommuniserer direkte med pumpen så det er bare å koble på pistolen og trykke start, så fylles tanken på noen få minutter.