-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Kverneland Bil:
Innkjøper bruktbil
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Harald A. Møller AS:
Prisanalytiker
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
DNB:
Rådgiver/Fagansvarlig - Autolease Norge Teknisk avdeling
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
DRIVE Mobility AS:
KAM / Salgansvarlig
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Gumpens Auto Grenland:
Daglig leder
-
Gumpens Auto Grenland:
Biloppretter
-
Team Verksted AS:
Karosseriavdelingen
-
Berg Auto AS:
Team leder / Garanti behandler og Bilmekaniker med fagbrev
-
Tryg:
Salgssjef
-
Tønsberg Autoservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Japanske nisjemakere
Også nisjene domineres av de to store i Japan. Både Nissan og Toyota har noen fjerne fabrikker som kommer opp med ting du ikke ante fantes.
Det sto noen nydelige van-limousiner på Tokyo-utstillingen, av typen V-Klasse og med interiører som ikke sto tilbake for de mest luksus/vulgære forsøkene fra Mansory eller Brabus. Men, ikke misforstå, noen av innslagene var faktisk ganske spennende også.
Forbindelsen med Nissan kom i begynnelsen av 50-tallet, de siste årene har de spesialisert seg på vans. Og en spesialitet oppi spesialitetene er å utvikle nye van-typer.Den bilen som i 2011 vant konkurransen om å bli Taxi of Tomorrow i New York TaxiBedriften fungerer som et normalt produksjonssted for en rekke av Toyotas modeller, men de utvikler også spesielle versjoner, først og fremst slike med rullestoler eller bårer i sentrum.Deres COM skal for alvor ut på markedet til sommeren etter ha vært skikkelig utprøvd av blant annet posten i Japan. Et meget smartere kjøretøy enn den latterlige krengende trehjulingen som de av en eller annen grunn har sendt til Grenoble.