-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Individualisme med Abt
Du forbinder kanskje ABT med tuning og styling. Men de kan også gå grundigere til verks.
En del er ekstremt opptatt av design og skreddersøm når det gjelder klær og sko, og det fins de som er villige til å bla opp mye for eksklusive designmøbler.
Vi har også sett en del eksempler på rike arabere og asiater som bruker enorme summer på sine luksusbiler.
Men du trenger ikke være mangemillionær for å skaffe deg en helt spesiell bil. Abt er verdens største tuner av VW/Audi-produkter og tilbyr alt fra chip-trimming til skreddersøm gjennom sitt Individual-program.
Interiøret kan for eksempel kles med det fineste skinn – glatt eller semsket, gjerne med sømmer i kontrastfarge – på seter, dashbord, brytere, ratt og i taket. Individuelle designelementer eller logoer kan broderes i ønsket farge og materiale.
Eksteriørt kan du blant annet be om din egen lakkfarge, spesialfelger, eksosrør med dine initialer og spesielle styling-detaljer. Og du får selvsagt den effekt-økningen du ønsker i motorrommet.
-Dersom du tar kontakt med Abt Sportsline, er det fordi du er ute etter noe spesielt. Men for en del er selv ikke våre vanlige spesialiteter tilstrekkelig. For denne gruppen har vi nå vår nye avdeling for skreddersøm, sier direktør Hans-Jürgen Abt.
Han mener at mange som allerede har en toppmodell – en S8, RS6 eller nye Q7 – ønsker å sette sitt eget preg på bilen sin. Eller hvorfor ikke forvandle en VW Bus til en eksklusiv business lounge?
Som du skjønner av bildeeksemplene er mulighetene for materialer og farger nærmest uendelige. Mottoet til Abt er: «Do as you like!»
I Norge er Abt representert gjennom forhandlerne Flissundet Motorservice og Gundersen Sportscar.