-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Friske takter fra Chevy
Chevrolet Cruze representerer starten på et nytt formspråk for Chevrolet i Europa. Vi så bildene for noen uker siden, men i levende live har Cruze sin verdenspremiere på Paris-utstillingen.
Cruze til våren
Bilen kommer i salg i Europa i løpet av mars, med 2,0-liter dieselmotor (150 hk) eller 1,6- eventuelt 1,8-liter bensinmotor med henholdsvis 112 eller 140 hk. Senere vil det komme en 125-hesters utgave av dieselmotoren.
HER ER VÅR FØRSTE OMTALE AV CRUZE
Cruze er en sedan i kompaktklassen, med en coupé-lignende design. Akselavstanden er 268 cm, det vil si 10 cm større enn på VW Golf.
Sjefsdesigner Taewan Kim er ikke redd for å ta i:
- Vårt mål er å være revolusjonære, ikke evolusjonære. Vi ville ta et langt skritt fremover ved å lage et helt nytt designuttrykk for Chevrolets produkter over hele verden.
Koreanerne har ikke vært alene om å være arkitekter for Cruze, for GM-avdelingene i såvel Tyskland, USA og Australia som Korea har samarbeidet i prosessen. Interiøret hevdes å ha hentet inspirasjon fra Corvette.
Orlando for syv
Konseptet Chevrolet Orlando, en 7-seter som er basert på den kompakte sedanen Cruze, har også verdenspremiere i Paris.
Bilen har form som en SUV, men Chevrolet har foreløpig ikke gitt noen signaler om at de vil utstyre bilen med 4WD.
VÅRE SPIONBILDER AVSLØRER AT DENNE BILEN ER UNDER UTVIKLING
Med en akselavstand på 276 cm, som til sammenligning er det samme som på den nye Skoda Superb, vil Orlando være i stand til å svelge et betydelig lastevolum, noe som understrekes av at bilen har fleksible seteløsninger for optimal utnyttelse av plassen.
Takhøyden tillater også at baksetepassasjerene har ekstra oppbevaringsplass i rom under taket.