-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Gromstad Auto AS:
Operativ salgssjef Audi
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger Zeekr
-
Møller Bil Åsane:
Nybilselger Skoda
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
RSA BIL Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Sulland Bil Drammen:
Daglig Leder
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RN Norge:
Warranty Specialist
-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Servicerådgiver - RSA BIL Kristiansand
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo, Ryen Bruktbil:
Selger
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Chevrolets 2006-sensasjon
Omtrent akkurat nå slipper Chevrolet, den koreanske delen av GM som nå av en eller annen grunn kalles for Chevrolet Europe, bildet av neste års store nyhet: Captiva.
Captiva blir navnet
På bilutstillingen i fjor sto det en nydelig SUV på en stand som ikke helt visste om den het Daewoo eller Chevrolet. Det var midt i navnebyttetiden og det var liksom ikke noen tvil om at konseptbilen som sto der og het SEX, (inntil du oppdaget at den faktisk het S3X) kom til å bli en Chevrolet.
Nå har den ikke bare fått sitt riktige navn, den har også fått sin helt riktige fasong, og selv om vi foreløpig bare får lov til å vise den rett forfra, kan jeg forsikre om at dette er et av de mer moderne innslagene i klassen.
Captiva
Den skal altså hete Captiva, Chevrolet forteller oss at den skal måle 4639 x 1849 x 1726 hvilket betyr at vi slett ikke snakker noen småbil her, og det blir både dieselmotorer og firehjulsdrift.
Debuten skal skje i Geneve, derfor tror jeg nok ganske sikkert vi kan love flere bilder og tekniske detaljer allerede rett over nyttår, men til Norge kommer den nok ikke før i siste kvartal neste år. Derfor er importøren kledelig, men realistisk, beskjeden når han antyder at det nok ikke blir flere enn ca 100 av dem i 2006. Året etter derimot
Nå er det verd å ta med seg at bortsett fra skallet, er nok dette stort sett samme bilen som Opels kommende Antara og USA-utgaven som skal hete Saturn et-eller-annet. Alle disse utgavene, og sikkert noen flere med tiden, skal nemlig produseres i Korea.
Gamle Daewoo er i ferd med å få en rolle som de opprinnelige gründerne kanskje hadde håpet på, men var fullstendig ute av stand til å gjennomføre.