-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Berg Auto AS:
Team leder / Garanti behandler og Bilmekaniker med fagbrev
-
Tryg:
Salgssjef
-
Tønsberg Autoservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Den tredje trillingen
Her en ny generasjon Peugeot 2008 ute på test. Den har allerede to søsken på veien, og flere skal det bli.
Det er første gang våre venner hos Automedia har foreviget neste generasjon Peugeot 2008. Her er den observert i kjølig klima i svensk Lappland.
Ingeniørene har nok fortsatt mye igjen å teste, for bilen skal ikke i salg før mot slutten av 2020.
Sammenlignet med forgjengeren som har vært på markedet i ti år, dog med en revisjon i 2016, vokser nye 2008 noen centimeter i alle retninger.
Når vi omtaler den som trilling er det fordi den skal dele plattform, komponenter og drivlinjer med to modeller som allerede er på markedet, Opel Crossland X og helt nye Citroën C3 Aircross.
I tillegg er en ny generasjon Mokka X under utvikling som et fjerde familiemedlem. mens DS3 Crossback ble vist i Paris sist høst.
Den kompakte SUV-en skal tilbys med både bensin- og dieselmotorer med effekter på inntil 120 hestekrefter.
Av det lille vil kan se gjennom kamuflasjen aner vi lykter som minner om storebrødrene 3008 / 5008 både foran og bak, mens vår datamanipulasjon kan gi et bedre hint om hva vi har i vente.
Firehjulsdrift blir ingen opsjon her, men elektrifisering er absolutt aktuelt. Trolig vil den komme både som hybrid og som ren elbil.
Peugeots første elbil blir imidlertid 208 som skal debutere på Genève-utstillingen i mars. Og den får også flere søsken, blant annet neste generasjon Opel Corsa.