-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Carstore:
Salgsleder
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Mitt skip er lastet med ID.3
I dag er første skipslast med Volkswagen ID.3 ankommet norsk havn. VW-sjefen lover biler til de første norske kundene i september.
Den 28. august 2020 ankom et skip med over 700 ID.3 1st til Møller Logistikk på Bekkelaget i Oslo. En spent Volkswagen-direktør var på plass for å ta imot lasten.
De første forhåndsbestillerne vil få sin bil utlevert fra forhandler fra september og dermed er lanseringen av ID.3 1st for alvor i gang i Norge.
– Dette er en historisk dag for alle oss som jobber med Volkswagen i Norge. Å se de første ID.3 1st bli kjørt av båten i dag markerer en milepæl for elektrisk mobilitet, sier Harald Edvardsen-Eibak, direktør Volkswagen.
– Våre forhandlere gleder seg nå stort over å kunne invitere de første kundene til overlevering av nye ID.3 og til å lansere bilen for fullt, tilføyer Edvardsen-Eibak.
Båten var lastet med over 700 nye ID.3 1st. Dette er bare starten på en spennende og travel høst for alle Volkswagen-forhandlerne i hele Norge.
– Vi er svært stolte og ydmyke av at så mange har forhåndsbestilt ID.3 1st, sier Volkswagen-direktør Harald Edvardsen-Eibak.
– Lanseringsmodellen ID.3 1st produseres i et begrenset antall på totalt 37.000 eksemplarer, og vi har vært offensive og sikret mange biler til norske kunder. Det er fortsatt mulig å sikre seg en ID.3 1st for levering i 2020, tilføyer Edvardsen-Eibak.