-
If Forsikring (If Skadeforsikring):
Salgs- og markedssjef
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Jaren
-
Møller Bil Trondheim:
Audi Nybilselger
-
Norsk Scania:
Fleet Manager Demo
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Gulskogen
-
Norsk Scania:
Fleet Sales Manager
-
Norsk Scania:
Area Sales Manager
-
Team Verksted AS:
Mekaniker og lærling
-
Volkswagen Møller Bilfinans AS:
Regionsjef
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Hadeland
-
Møller Bil Trondheim:
Servicesjef
-
AutoIn Bilskade AS:
Takstmann - Bærum
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter / Bilskadereparatør Oslo
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter/Teknisk leder – Alnabru
-
Werksta Norge AS:
Biloppretter/ Mekaniker for Werksta Nesbyen
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Møller Bil Tønsberg:
Servicemarkedssjef
-
Porsche Center Gardermoen:
Selger
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Alta
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
Dårlig helg for Isachsen
Sverre Isachsen var uheldig under årets fjerde runde i Global Rallycross Championship i New Hampshire. 41-åringen fra Hokksund ble bare nummer tretten.
- Dette var en bedrøvelig helg som jeg ønsker å glemme fortest mulig. Mye ble ødelagt da jeg var uheldig under tidskjøringen fredag. Og etter det gikk det bare nedover, sier en skuffet KNA Eiker-fører.
Sverre Isachsen er den eneste nordmannen i det stjernespekkede Global Rallycross Championship.
Som Europamester i rallycross de tre siste årene, skulle man kanskje tro at Subaru-føreren var storfavoritt, men så er ikke tilfelle. 2012 er en utviklingssesong for Subaru PUMA Rallycross Team, og det er først i 2013 og 2014 det blir fokus på resultater.
- Selv om dette er en utviklingssesong synes jeg vi har hatt mye uflaks så langt i år. Men det gjelder å fokusere på det positive, og se fremover.
På fredagens tidskjøring var Isachsen i storform, og hans Subaru Impreza gikk som ei kule.
Men Youtube-kongen Ken Block veltet rett foran nordmannen, som dermed måtte bråstoppe. Derfor ble det bare tiende tid under kvalifiseringen, noe som førte til et dårlig startspor i det innledende heatet lørdag.
- Jeg hadde ytterspor inn i den første sjikanen, og der ble det - ikke overraskende - en kollisjon. Styrestaget røk. Dermed måtte jeg innom ”last chance” for å komme til finalen, men der fikk jeg tekniske problemer.
Sverre Isachsen måtte derfor se finalen fra tribunen denne gangen, der det var ekstremsportlegenden Travis Pastrana som tok årets første seier i sin Dodge Dart.
Den USA-baserte svensken Samuel Hubinette ble nummer to i sin Saab 93, mens Ford Fiesta-fører Brian Deegan tok tredjeplassen.
Sverre Isachsen reiser nå hjem til Norge etter tre uker på farten i USA, men forberedelsene foran årets siste løp, og ikke minst foran neste sesong, er allerede i gang for Isachsen og de andre i Subaru PUMA Rallycross Team.