-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Bilia Norge AS:
KAM Volvo & XPENG
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Vrien USA-start for Isachsen
Det ble en tolvteplass i åpningsløpet i Global Rallycross Championship for Sverre Isachsen. Tempoet var bra, men tekniske problemer ødela for et godt resultat.

- Jeg er faktisk ikke så skuffet som resultatet skulle tilsi. Vi visste på forhånd at vi fortsatt har litt å jobbe med når det gjelder bilen, men tempoet var veldig bra. Subaru og hovedsponsoren Puma er i hvert fall strålende fornøyde, sier Sverre Isachsen.
Årets første løp i Global Rallycross Championship gikk på Charlotte Motor Speedway i amerikanske North Carolina, og den norske Subaru-føreren startet svært bra i første omgang.
- Da fulgte jeg Tanner Foust til døra hele veien, og bilen var veldig bra. I andre omgang røk dessverre turboen, og da wastegateventilen røk i tredje omgang var det kjørt. Men tempoet vi viste var såpass bra at vi er optimister med tanke på resten av sesongen.
Det var den tidligere verdensmesteren i rally, Marcus Grönholm fra Finland, som vant løpet med sin Ford Fiesta. Tanner Foust ble nummer to foran Stéphane Verdier, Andy Scott og Samuel Hubinette.
- Jeg er glad for at sesongen endelig er i gang, og det var en stor opplevelse å kjøre her i Charlotte. Det var bra med tilskuere og jeg tror NASCAR-fansen likte det de så. Direktesendingen på ESPN var visstnok veldig bra, og jeg har stor tro på at rallycross skal vokse seg stort i USA, avslutter Sverre Isachsen.
Det neste løpet i GRC går på Texas Motor Speedway i Fort Worth den 9. juni, og kjøres da som supportrace til IndyCar.
Resultater GRC Charlotte:
1. Marcus Grönholm (FIN) Ford Fiesta Mk7
2. Tanner Foust (USA) Ford Fiesta Mk7
3. Stéphane Verdier (F) Hyundai Veloster
–-
12. Sverre Isachsen (N) Subaru Impreza GR