-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Bertel O. Steen Lørenskog:
Key Account Manager Næringsalg
-
Snap Drive:
Teamleder
-
DNB Finans AS:
Key account manager
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Klart for rekordforsøk
Et ungt norsk team er i Lausitz i Tyskland for å delta i Shell Eco-marathon. Målet er høyt - å sette ny verdensrekord.
Allerede etter få timer kom det norske laget i Shell Eco-marathon under lupen både fra konkurrenter, dommere og media.
- Det er dere vi skal slå, kommenterte ukjente konkurrenter som er vel kjent med bilens stående verdensrekord.
Også under avdukingen av deres ”sikkerhets-stunt” – en egen vegg for å avgi personlige sikkerhetsløfte, fikk laget stor oppmerksomhet. Selv juryen for sikkerhetsprisen måtte ned på kne for å avgi sitt løfte.
Men først og fremst har laget, ”DNV Fuel Fighter”, all fokus på de kommende dager, med mål om en ny verdensrekord.
Den stående verdensrekorden som bilen tok i 2009, 1246 kjørte kilometer på drivstoff tilsvarende en liter bensin, skal slås av nye unge ingeniørspirer.
Årets Shell Eco-marathon på EuroSpeedway-banen i Lausitz i Tyskland, startet torsdag. under perfekte værforhold, og værutsiktene for helgen er foreløpig lovende.
Laget har allerede kommet gjennom den tøffe sikkerhetskontrollen, og har fått adgang til testkjøringsområdet.
- Spenningsnivået er til å ta og føle på, små justeringer gjøres, og snart er vi klare til å begynne på kjøringen som vil gi offisielle resultater, sier lagets PR-ansvarlig Silje Owrenn.
- Fredag og lørdag gjelder det, da tar vi fatt på de fire forsøkene vi har til rådighet. Dette blir spennende!