-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Hydrovolt:
Key Account Manager
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
DNB Finans AS:
Rådgiver
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Bertel O. Steen Lillehammer:
Servicesjef
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Kalbakken
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
BilXtra:
Daglig leder
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Porsches andre elbil
Mot slutten av årets skal Porsche lansere sin første elbil, men bilen på disse bildene ligger litt lengre inn i fremtiden.
Taycan står på årets lanseringskalender. Siden vi foreløpig ikke har fått bekreftet noe endelig lanseringstidspunkt har vi plassert den på desember, men kan vi jo håpe den dukker opp tidligere.
Men modellen våre fotografer har kommet over her, Taycan Cross Turismo, får du garantert ikke se før tidligst i 2020. Likevel er prototypen som her er på test i Nord-Sverige forbausende lett kamuflert.
Les også: Taycan kan bli billig
Nå er vel ikke navnet endelig bekreftet, men siden den het Mission E Cross Turismo da den ble vist som konsept i fjor, er det naturlig at den blir hetende Taycan Cross Turismo.
Under skallet blir nok det meste felles mellom de to Taycan-versjonene, så vi forventer en effekt på rundt 600 hestekrefter fra to motorer, firehjulsdrift og rekkevidde på rundt 500 kilometer i tillegg til superhurtig ladehastighet som gir «full tank» på godt under halvtimen.
Legg merke til de påklistrede «eksosrørene» som er fulle av snø på enkelte av bildene. Her er det ikke mye trykk. Vi ser også at bilen har havnet i snøfonna på noen av bildene, men det skyldes neppe at de har forsøkt å rømme unna våre fotografer.