-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Solid Försäkring:
Selger Bilgaranti
-
Team Verksted AS:
Formann
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen Lørenskog:
Commercial Incentive Manager
-
Møller Bil Minde:
Kundemottaker
-
Bilia Norge:
Plassjef, Bilia Insignia Bergen
-
RSA Deler og Tilbehør:
Koordinator dekk og felg - RSA Deler og Tilbehør
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger – RSA BIL Arendal
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Bertel O. Steen Lørenskog:
Key Account Manager Næringsalg
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Australias eksklusive MC
Litt av en lansering: Først fra Indianapolis til New York, kjapt gjennom en del stater. Så om bord på en Quantas 747 til Melbourne Motor Show der blant andre Sir Jack Brabham, som vanligvis er kjent for litt flere hjul, kjørte dem opp på standen. Australia hadde fått sin hyper-bike.
Hunwick Harrop er faktisk navnet på produsenten, og skal vi tro spek-listen har de bygget det meste selv, fra 1500 ccm V2-motoren på 102 hk til felger og calipere. Det australske Design Institute var også imponert nok av utseendet til å forsyne sykkelen med Australias design Award for i år. Jeff Haggarty, som var designer på prosjektet, synes han har fått til ganske godt å gjøre sykkelen lett samtidig som han fikk pakket en stor motor og radiator uten at det gikk ut over stylingen.
Sykkelen selges nå, de fleste av de maskinene som skal produseres er allerede plassert, og de få eksemplarene som kommer vil bli å finne over store deler av verden. Japan, Tyskland, Frankrike, England og USA er steder hvor det sitter utålmodige kjøpere.