-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Stian Sørlie: God følelse før start
Stian Sørlie har en god magefølelse før start på 24-timersløp på Nürburgring. I kvalifiseringen viste han at han matcher sine svært meritterte teamkolleger.

Team Schubert kom greit gjennom fredagens kvalifisering i sin BMW Z4 Coupé på klassiske Nürburgring i Tyskland. De starter løpet i fremste pulje i spor 17. At de kvalet inn blant de 20 beste er viktig, det betyr at de får kjøre med et blått lys i frontruta som en advarsel til langsommere konkurrenter.
- Det var en jevn kvalifisering. Det er små marginer mellom de raskeste, og det var en kamp å få til en kvalifisering som ville gi oss et godt startspor i morgen, sier Stian
- I de to rundene vi satset maksimalt på å kjøre for bestetid, var vi uheldige og havnet i mye trafikk, men sånn er dette gamet. Så lenge vi starter blant de 20 beste, så skal vi være brukbart fornøyd!
- For egen del kjørte jeg lite i dag, men er veldig fornøyd med egen innsats, og i dag var det viktig for meg å finne flyten. Torsdagens trening var slitsom med mye regn og vanskelige forhold, men i dag kom heldigvis godfølelsen igjen, fortsetter Sørlie.
- Jeg er topp motivert og er klar for løpet. Målsettingen er fortsatt intakt: Vi kjører for pallen, men da skal alt virkelig klaffe siden vi har en svakere motor enn de foran oss på startlista.
Stian kjører en BMW Z4M Coupe for Team Schubert. Med seg i bilen har han BMW-førerne Augusto Farfus (Brasil), Dirk Müller (Tyskland) og Claudia Hürtgen (Tyskland). Alle tre er fast ansatte fabrikkførere for BMW. Stian har dermed en unik mulighet til å vise seg frem i helgens løp – noe han akter å utnytte til fulle.
Løpet kan følges live på http://www.24h-rennen.de/. BilNorge gir deg jevnlige oppdateringer om de norske utøverne gjennom helgen.