-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Gromstad Auto AS:
Operativ salgssjef Audi
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger Zeekr
-
Møller Bil Åsane:
Nybilselger Skoda
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
RSA BIL Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RN Norge:
Warranty Specialist
-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo, Ryen Bruktbil:
Selger
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Viktig nytt for Daihatsu
Den norske organisasjonen bak Kia og Daihatsu har ambisiøse fremtidsplaner. I Frankfurt får de servert noen viktige produkter som skal hjelpe dem i kampen.
I år selger Daihatsu rundt 33.000 biler i Europa. I år 2010 skal tallet være 100.000. Her er noen av produktene som skal hjelpe dem dit:
Copen vises i Frankfurt. Det er en toseters åpen bil med motor på 87hk som vil komme til Norge i april. Det skal være en merkevarebygger og importøren regner med å selge fra 15 - 20 biler.
Ny Terios vises i Frankfurt under navnet D-Compact. Fabrikken kaller det for en prototype, men ingen er i tvil om at når bilen lanseres i april 2006, vil den erstatte dagens Terios. Bilen er 4,05 meter lang og betydelig bredere enn dagens modell. Den kommer med en 1,5 liters motor – blir femseter og vil ha moderne firehjulstrekk. Det skal bli den mest solgte Daihatsu i Norge med fra 350 til 400 biler i året.
Sirion kommer med firehjulstrekk i april neste år – og da blir modellen relansert.
UEV er kodenavnet på en ny modell fabrikken arbeider med. Det er en erstatter for dagens YRV – 3,80 meter lang – firkantet som en geitost – men tøff i følge de som har sett bilen. Den vises første gang på bilutstillingen i Tokyo i oktober, og det er usikkert om bilen kommer til Norge. Det skjer bare om den har firehjulstrekk.
Gino blir navnet på en ny minibil. Den får neppe firehjulstrekk, og er dermed uinteressant for Norge.
Daihatsu viser i Frankfurt en helt ny 2-sylindret 2-takts dieselmotor. Den skal egne seg strålende for små biler med begrenset plass til motor. Det er ikke endelig klart i hvilke modeller man vil levere motoren.
Hybridbil kommer også fra Daihatsu. Det blir i en 2 seters sportsbil som foreløpig bærer kodenavnet HVS. Den er også avslørt i Frankfurt.