-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Bertel O. Steen Lillehammer:
Servicesjef
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Fabia Sedan til Geneve
Den 8. mars i fjor ble Skoda Fabia lansert på det norske markedet. Ingen tilfeldig valgt dato. Til Paris-utstillingen hadde tsjekkerne med seg en nydelig stasjonsvogn-utgave. Og den suksessrike småbilen har gitt Skoda blod på tann.
Bredde og høyde for sedanen er den samme som for combi-kupeen. Men bilen har blitt 26cm lenger for å få plass til bagasjerommet, for øvrig de samme mål som stasjonsvognen har. Motormessig kan du velge mellom fire bensinmotorer og to dieselutgaver.
Drøyt 800 Fabia ble solgt på det norske markedet i 2000. For inneværende år er målsetningen doblet til 1600 biler, og da er det nok godt å ha tre modellvarianter å lene seg på. Marina Bakkum hos Harald A. Møller, regner med at stasjonsvognen, som introduseres 22. mars, alene skal stå for 1000 enheter inneværende år. Den får en startpris på 149.900 med 1,4-liters motor på 68hk og blir dermed Norges billigste stasjonsvogn.
Fabia Sedan får sin debut på Gene-utstillingen og er leveringsklar for Norge en gang på høsten. Importøren har foreløpig ikke fastlagt priser på denne.
LES OGSÅ:
Skoda Fabia, prisgunstig stasjonsvogn
Skoda Fabia lanseres 8. mars