-
Motor Forum Ålesund:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Asker og Bærum:
Bruktbilselger
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Møller Bil Oslo Vest Volkswagen:
Fagtekniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Customer Experience Manager
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Nesbyen Auto AS:
Daglig leder - Nesbyen Auto
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
S. Rødsten Bilforretning AS:
Bilmekaniker
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss, Lørenskog:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Her er nye Sonata
For en snau uke siden kunne vi avsløre de første bildene av nye Hyundai Sonata. Bilen skal debutere i Paris om noen uker, men på hjemmebane er den allerede avduket.
Ved lansering tilbys Sonata med to alternative bensinmotorer, en 2,0-liter på 144hk og en 2,4-liter god for 166hk. Motorene er utviklet av Global Engine Alliance LLC, et selskap driftet i samarbeid mellom DaimlerChrysler, Mitsubishi og Hyundai.
Standard utstyr på nye Sonata er VDC (Vehicle Dynamic Control) og ABS-bremser. Hyundai har brukt 46 måneder og 250 millioner dollar på utviklingen av sin nye prestisjemodell som nok blir tatt godt i mot av norske Hyundai-forhandlere et stykke ut i 2005. Mer om planer og priser får vi sikkert etter Europa-premieren i Paris.