-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
F1-arkitekt med plan for Rudskogen
Herman Tilke, mannen bak de nye F1-banene i Shanghai, Bahrain, Malaysia og mange andre steder, har utarbeidet en plan for en internasjonal bane på Rudskogen. Nå ønsker Harald Huysman tippemidler for å sette i gang byggingen.
Harald Huysman har blitt kjent med Tilke gjennom Michael Schumacher og forteller at den tyske racing-arkitekten raskt fattet interesse for å utarbeide planer for Rudskogen ut fra de store mulighetene som ligger i terrenget rundt banen. Den planlagte banen vil få en høydeforskjell på hele 42 meter hvilket er ganske unikt i banesammenheng.
Banen vil etter utbyggingen snu kjøreretningen, slik at man kjører mot klokka. I dobbel forstand, kan man si. Dette medfører samtidig at den verste motorstøyen vil havne i en grop og ikke spres så lett utover terrenget, til glede for de naboer som synes motorstøyen er sjenerende i dag.
- Planene har en kostnadsramme på ca 70 millioner kroner, så vi er helt avhengige av tippemidler for å kunne foreta utbyggingen, sier Harald Huysman, hovedaksjonær og daglig leder for Rudskogen AS til BilNorge.no. – Vi har allerede et godt grunnlag i dagens anlegg, og kommunen har sagt seg villig til å stille til rådighet nødvendig tomt for en utvidelse. Vi har diskutert saken med Norges Bilsportforbund og håper Rudskogen kan bli et fremtidig praktanlegg for norsk bilsport, noe vi trenger sårt.