-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Bilia Norge AS:
KAM Volvo & XPENG
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Første glimt av ny Accord
Så er dørene åpnet for pressen i Frankfurt, og som alltid er kollega Jon Winding-Sørensen tidlig ute.
Dermed kan vi avsløre de første bildene av Hondas nye Accord stasjonsvogn. Riktignok fortsatt en konseptbil, men mye vil nok følge med over til produksjonsutgaven.
Vi har også fått bekreftet at nye Accord kommer til Norge i mai 2008. Den skal selges som både sedan og stasjonsvogn.
Les om de amerikanske utgavene av Accord her.
Optimistisk
Den norske PR-sjefen, Tom Fredrik Rygh sier de forventer å selge 500 biler i 2008 og legger deretter opp til en årstakt på 1000 biler.
Mens salget i dag fordeler seg relativt likt på sedan og stasjonsvogn, regner ham med at 75 % vil velge stasjonsvogn når den nye modellen er på plass.
Det kommer også nye dieselmotorer, men som hos BMW vil disse bli straffet med høyere hk-avgift på tross av reduserte CO2-utslipp.
Vi har neppe hørt siste ord i diskusjonen om norske bilavgifter.