Fremtidens BMW

Det er verdenspremiere på BMW Vision iNEXT under den pågående bilmessen i Los Angeles. Konseptbilen gir innsikt i fremtidens personlige mobilitet.

Publisert Sist oppdatert

For første gang putter BMW alle sine strategiske innovasjonsfelt i en og samme bil. Vi snakker som autonom kjøring, oppkobling, elektrifisering og tjenester.

Vil du kjøre eller bli kjørt? Velger du «Boost»-modus sitter føreren i førersetet og kjører bilen, mens i «Ease» tar autonomien over. Ratt og pedaler trekkes delvis inn i interiøret og infotainment-systemet blir mer rettet mot underholdning.Smart teknologi er integrert og usynlig. Teknologien i BMW Vision iNEXT har fått navnet «Shy Tech». Eksteriørmessig er også BMW Vision iNEXT innovativ. De nye BMW i-design-språket har slående og klar form, inkludert kraftfulle overflater som minner om muskler på flankene av bilen.
Powered by Labrador CMS