-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
Hedin Automotive:
Salgsleder MG
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Gromstad Auto AS:
Operativ salgssjef Audi
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger Zeekr
-
Møller Bil Åsane:
Nybilselger Skoda
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
RSA BIL Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RN Norge:
Warranty Specialist
-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Her er Maseratis luksus-SUV
Maserati har sluppet de første bildene av sin kommende SUV, Levante. Den skal inn i et meget eksklusivt segment.
Levante skal avdukes i Genève neste uke, men Maserati har nå sluppet de første bildene av den luksuriøse SUV-en med tette bånd til Ferrari. Den skal blant annet konkurrere mot Bentley Bentayga samt kommende modeller fra Aston Martin, Lamborghini og Rolls-Royce.
Les også: Overklasse fra Fiat
Fra før har merket fire modeller på markedet, luksusmodellene Quattroporte, Gran Turismo og Gran Cabrio, samt den litt mer «folkelige» Ghibli.
Klassisk og moderne
Levante deler designtrekk med sine søsken overført til en stor SUV. Den velkjente Saetta-logoen er godt synlig i grillen, og de tre lufteventilene i forskjermene er også klassiske Maserati-detaljer, sammen med rammeløse vinduer i dørene.
Ifølge Maserati har Levante et chassis som kombinerer typiske Maserati-ytelser og egenskaper på vei med utsøkte terrengegenskaper.
Bilen har et meget høyt utstyrsnivå som blant annet inkluderer elektroniske dempere og luftfjæring som kan innstilles i forskjellige nivåer avhengig av underlag og ønskede egenskaper.
Standard er også Q4, Maseratis avanserte firehjulsdrift, og en åttetrinns automat som er spesielt kalibrert for Levante.
Bensin og diesel
Når det gjelder motorer sier meldingen bare at den vil få både bensin- og dieselmotorer. Flere detaljer om disse kan du lese i vår forhåndsomtale basert på spionbilder vi presenterte allerede i september.
Der får du også mer bakgrunnsinformasjon om bilen som har opptrådt i konsept-utgaver i en årrekke, blant annet under betegnelsen Kubang.
Maserati Levante bygges ved Mirafirori-fabrikken i Torino, og de første bilene har allerede rullet av samlebåndet. Bilen lanseres i Europa i løpet av våren og noe senere i andre markeder.