-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Gumpens Auto Grenland AS:
Daglig leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
Ny kommunikasjonssjef i NAF
Inger Elisabeth Sagedal er ansatt som ny kommunikasjonssjef i Norges Automobil-Forbund. Hun kommer fra stillingen som informasjonssjef i Oslo Politidistrikt.

Inger Elisabeth Sagedal (42) begynte i stillingen 1. januar.
- Vi er svært glade for å få en så erfaren og kompetent person som Inger Elisabeth med på NAF-laget, sier administrerende direktør Jan Johansen.
- Jeg gleder meg til å jobbe i en organisasjon som arbeider for folks behov for mobilitet og samtidig ivaretar fellesskapets krav til miljø og sikkerhet, sier Sagedal.
- NAF representerer nærmere en halv million medlemmer og gir dermed slagkraft som en viktig samfunnsaktør. NAF som forbrukerorganisasjon og politisk aktør er en svært spennende arena for kommunikasjon, sier hun.
Sagedal er cand. philol fra universitetet i Oslo, med studier i nordisk språk og litteratur, samt statsvitenskap. Hun har tidligere blant annet jobbet som informasjonsrådgiver for KrF på Stortinget, og som reporter og progamleder i NRK.