-
Bilia Xpeng:
Servicesjef, Xpeng Drammen
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Bertel O. Steen AS:
Produkt- og ordrekoordinator
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RSA Bil Forus:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Bruktbil AS avd. Hvam:
Innkjøper bruktbil
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Bilia Norge AS:
Salgsleder, Mini Skøyen
-
Motor Forum Ålesund:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Asker og Bærum:
Bruktbilselger
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Møller Bil Oslo Vest Volkswagen:
Fagtekniker
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Scoop: Ny Polo avslørt
Nye Polo skal ikke debutere på den forestående Geneve-utstillingen. Volkswagen har likevel luftet bilen for å lage reklamefilm. Vi har de eksklusive bildene fra seansen.
Polo skal først vises offentlig i Leipzig om en måned. Vår kontakt i Sør-Afrika klarte å holde seg skjult lenge nok til at han fikk en unik billedserie som vi nå kan presentere eksklusivt her på BilNorge. Bildene er tatt under innspilling av en reklamefilm og viser derfor bilen helt umaskert.
Nye Polo får en tilsvarende front som Golf Plus og den kommende småbilen Fox som skal lanseres samtidig. I tillegg får den helt nye baklykter. Bilen får et løft med hensyn til utstyr og kvalitet, noe som trolig også vil medføre en prisøkning. Interiøret får bedre materialer og nye instrumenter mens motorene trolig forblir de samme som i dag, bensinmotorer med fra 55 til 100 hester og dieselvarianter på 75 til 100 hester.
Modellen vil være på plass i Norge i mai, og Harald A. Møller planlegger å selge 2.300 Polo i 2005, opp fra 1.900 i fjor. Det gjør at Polo sammen med Toyota Yaris er de mest populære småbilene i Norge, et segment hvor også Peugeot 206 har en god posisjon.