-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Customer Experience Manager
-
Helios Auto AS:
Support-medarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger – Innlandet
-
Nesbyen Auto AS:
Daglig leder - Nesbyen Auto
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
AutoriaGruppen:
Salgssjef bruktbil
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
S. Rødsten Bilforretning AS:
Bilmekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss, Lørenskog:
Mekaniker
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Porsches nye beist
Så mye som 550 hester kan være på plass når Porsche setter sin 997-baserte 911 GT2 i produksjon senere i år.
Den er enkel å kjenne igjen på grunn av manglende tåkelys i frontfangeren, om du sammenligner med 911 Turbo, og en enorm bakspoiler avslører at dette er en GT2.
Til tross for at mange ikke trodde Porsche ville sette dette beistet i produksjon, kommer nå altså en GT2-utgave av 997.
Carparazzi, som har tatt disse bildene, peker på at bakvingen kan bli forandret før den blir satt i produksjon, mens andre av de aerodynamiske detaljene nok vil bli beholdt.
Det forventes at GT2 vil ha minst 520 hestekrefter – men ingen blir overrasket om det tyske sportsbilmerket drar til med så mye som 550.
GT2 blir trolig den første serieproduserte Porsche 911 med en toppfart på over 320 kilometer i timen.